İnstagram Kayıt Ol

Fotoğraflar günümüz hayatının en önemli öğelerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. Bunun farkına varmış olsalar gerek ki, sosyal ağlar arasına ilginç bir fikirle girdiler. Ve sonunda instagram denilen sosyal fotoğraf ağını piyasaya sürdüler. Sosyal fotoğraf ağı diyoruz, çünkü insanlar düşüncelerini ve sosyal hayatlarını sözcükler ile değil de fotoğraflar ile paylaşıyorlar. İnstagram uygulamasının bu kadar popüler hale gelmesinde en büyük etkenlerden bir tanesi olan Facebook ise instagramın yükselişine kayıtsız kalamadı.

instagram-has-100-million-users-says-zuck-9d0f47bab3

Artık instagram Dünya’nın en büyük sosyal ağlarından bir tanesi. Facebook, Twitter ve Instagram. İnsanlar paylaşım ağını kullanıyorlarsa, mutlaka instagram uygulamasına uğruyor. Yani sözcüklerin tükendiği yerde fotoğraflarını konuşturuyorlar.

Matty-Lapinskas-Instagram-collage1

Siz de sosyal fotoğraf ağı olan instagram’a kolayca kayıt olabilir ve çektiğiniz fotoları anında akıllı cihazınızdan paylaşabilirsiniz.

Instagram Kaydol

 

İnstagram Kayıt Ol” üzerine 5 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>